Muzycy


W skład zespołu
Copacabana wchodzą trzy ambitne osoby o gorących temperamentach. Każda z nich daje coś od siebie, wprawiając słuchacza w dobry nastrój i chęć do wspólnej zabawy.
Damian (wokal, instrumenty klawiszowe, konsola DJ): Uparty idealista, człowiek orkiestra. Nie poddaje się ot tak, rządzi wszystkim czym się da. Klawisz jakich mało. Prezenter muzyczny, wokalista i aktor. Praca z Nim nigdy nie była, nie jest i nie będzie nudna. Laureat wielu konkursów piosenki, zarówno rozrywkowych 
jak i kościelnych. Gosia (wokal, shaker): Artystyczna dusza, dba o każdy szczegół. Zawsze ma coś do powiedzenia. Anielsko-diabelski wokal. Co nie dośpiewa to dowygląda. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już w przedszkolu, do znudzenia śpiewała piosenkę z "Pocahontas". Pierwszy konkurs wygrała walkowerem - nikt inny nie zaśpiewał. Łukasz (gitara elektryczna i akustyczna, tamburyn): Niesamowicie utalentowany muzyk, świecący talentem i złotym włosem. Głowa nie od parady, wirtuoz gitary. Uczy młodych adeptów na ogniskach muzycznych. Czaruje słowem i instrumentem. Metalowy rockmen któremu żadna się nie oprze... nuta oczywiście. 

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca
zespół muzyczny na wesele COPACABANA
Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych
Strony www dla firm - szybko i za darmo!