Księga gości

Chcą Państwo wiedzieć jak ocenili nas nasi klienci? W linku poniżej znajduje się nasza oferta z portalu zespoły-weselne.pl , a pod nią opinie klientów. Kliknij! 
Wpisy znajdziecie również tutaj. Jeśli współpracowaliście z nami zachęcamy do napisania kilku słów poniżej :)
Mirek07/07/2015

Mieliśmy przyjemność gościć zespół na naszym przyjęciu weselnym. Bawiliśmy się z ich udziałem do białego rana, szczególnie po północy zabawa się rozkręciła na całego. Muzycy są bardzo sympatycznymi osobami, zapewniają w pełni profesjonalną obsługę oraz oprawę muzyczną. Doskonale radzą sobie z trudnościami technicznymi i szybko adaptują się do nietypowych warunków lokalowych. Zespół posiada bogaty repertuar, można ustalić z nimi play listę, utwory na życzenie też nie są problemem. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, zabawa była doskonała. Dodatkowo oświetlenie, którym dysponują muzycy, stwarza nastrojową, przyjemną atmosferę sprzyjającą dobrej zabawie. Kontakt z zespołem jest bardzo dobry, są bardzo uprzejmi, uczciwi, życzliwi i zależy im na zadowoleniu klientów. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Z chęcią skorzystalibyśmy ponownie z ich udziału. Podsumowując z czystym sercem polecamy zespół Copacabana na uruczystość weselną oraz inne okazje.

Ania i Damian31/08/2015

Zgadzamy się z opinią Mirka. Zespół Copacabana to idealny wybór na przyjęcie weselne. Posiadają bogaty repertuar, dzięki czemu bawią się zarówno młodsze jak i starsze osoby. Zespół nawiązuje świetny kontakt z Parą Młodą i gośćmi. Prowadzą ciekawe zabawy, dostosowane do oczekiwań Młodych. Zespół Copacabana polecamy z czystym sercem każdemu kto chce mieć udane przyjęcie weselne.

Patrycja i Patryk05/10/2015

Jesteśmy 2 dni po weselu, a cały czas mamy w głowie piękny muzyczny klimat, jaki zaaranżował nam i naszym gościom zespół Copacabana. Dziękujemy! Goście bawili się świetnie ;)

Ania i Maciej09/02/2016

Bardzo się cieszymy, że wybraliśmy Copacabanę jako nasz zespół weselny. Zespół młody, energiczny, bardzo fajnie grają i śpiewają. są elastyczni i mają dla każdego coś w swoim repertuarze :)

polecamy z czystym sumieniem!

Malwina05/06/2016

Bardzo dziękujemy za wspaniały repertuar , który przypadł do gustu każdemu z gości:))
Było energicznie i wspaniale będziemy napewno polecać:*

Kamil&Wiola15/06/2016

Również chcieliśmy podziękować za wspólną zabawę oraz wyrazić zadowolenie z wyboru zespołu Copacabana na wesele. Wraz z żoną zamieszczamy ten wpis specjalnie dla niezdecydowanych, moglibyśmy pisać same superlatywy ale najważniejsze to opinia gości, każdy był zachwycony wykonaniem, repertuarem i prowadzeniem przyjęcia weselnego, także serdecznie polecamy ten zespół, są godni zaufania pod każdym względem

Magdalena i Michał25/07/2016

Najlepszy zespół muzyczny w Polsce☺świetne prowadzenie wesela od samego początku do konca☺ ekipa zespołu bardzo sympatyczna i energiczna. Potrafią złapać świetny kontakt z goscmi i Para Mloda☺Bardzo bogaty repertuar☺jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru jakiego podjęliśmy. Zabawy weselne bardzo fajne. COPACABANA jesteście zaje*isci☺

Martyna i Łukasz14/08/2016

Dziękujemy !!! Bardzo jesteśmy wraz z mężem bardzo zadowoleni z wyboru zespołu Copacabana na nasze wesele. Ekipa zespołu jest sympatyczna, życzliwa i orginalna. Pomimo ich młodego wieku są bardzo profesjonalni oraz elastyczni. Potrafią wyciągnać na parkiet zarówno młodzież jak i osoby starsze. Polecamy :)

Dagmara i Marcin16/08/2016

Dziękujemy za wspaniałą zabawę weselną. Zespół świetnie potrafi dostosować repertuar do gości i do tego co akurat dzieje się na sali, mają dobre zabawy, są życzliwi i kreatywni. Przez całą zabawę weselną mieliśmy z zespołem doskonały kontakt, są otwarci na propozycje, a piosenki na życzenie nie są dla nich żadnym problemem. Z czystym sumieniem możemy polecić zespół Copacabana każdej przyszłej Parze Młodej.

Martyna i Bartek19/05/2017

Najlepszy zespół, jaki mogliśmy wybrać! Świetny repertuar, wykonanie, energia, do tego pełen profesjonalizm. Goście bawili się świetnie, my również.. aż żal, że ten dzień już minął...
Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy. Powtarzając zdanie gości -"byliście zajebiści"!


Dodaj nowy wpis

Strony www dla firm - szybko i za darmo!