Informacje

Zespół Muzyczny Copacabana - to połączenie talentu, pasji i chęci dążenia do ideału. Nasza artystyczna przygoda trawa już ponad 10 lat. Mamy doświadczenie w wprowadzeniu wszelakich imprez. Cieszymy i bawimy ludzi bez ograniczeń wiekowych, wprowadzając świeżość i nutkę szaleństwa.

Naszą dewizą jest przede wszystkim zadowolenie klienta
 z wszelakich usług muzycznych, które świadczmy z wielkim
 zaangażowaniem
i dbałością o każdy szczegół.


W skład  zespołu  wchodzą  trzy ambitne  osoby  o gorących  temperamentach. Każda z nich daje coś od siebie, wprawiając słuchacza w dobry nastrój i chęć do wspólnej zabawy. Damian (wokal, instrumenty klawiszowe): Uparty idealista, człowiek orkiestra. Nie poddaje się ot tak, rządzi wszystkim czym się  da.  Klawisz  jakich  mało.  Prezenter  muzyczny wokalista i aktor. Praca  z  Nim  nigdy   nie  była, nie  jest  i  nie będzie nudna. Laureat wielu konkursów zarówno piosenki rozrywkowej jak i kościelnej.  Gosia (wokal, shaker, tamburyn): Artystyczna dusza, dba o każdy szczegół. Zawsze ma coś do powiedzenia. Anielsko-diabelski wokal. Co nie dośpiewa to dowygląda. Jej przygoda  z  muzyką zaczęła  się  już  w przedszkolu,  do znudzenia  śpiewała  piosenkę
z "Pocahontas". Pierwszy konkurs wygrała walkowerem - nikt inny nie zaśpiewał. Łukasz (gitara elektryczna i elektroakustyczna): Niesamowicie utalentowany muzyk, świecący talentem i złotym włosem. Głowa nie od parady, wirtuoz gitary. Uczy młodych adeptów na ogniskach muzycznych. Czaruje słowem i instrumentem. Metalowy rockmen któremu żadna się nie oprze... nuta oczywiście. 

Zespół Muzyczny Copacabana
Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych
zespół muzyczny na wesele COPACABANA
przeglądaj zespoły weselne w serwisie zespolyweselne.eu
Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca
Kreator stron internetowych - przetestuj